środa, 9 listopada 2011

Oliwka do masażu Ziaja bloker

Kolejny produkt jaki osiągnął dna w tym miesiącu to zakupiony wiosną produkt z Ziaja.
Oliwka do masażu z kompleksem antycellulit, preparat intensywnie ujędrniający.
 Oliwkę producent poleca do użytku nawet w gabinetach kosmetycznych do walki z cellulitem.
Ma regulować przemiany biochemiczne zachodzące w naszej skórze, poprawić ukrwienie, ujędrnić, wygładzić,
 nawilżyć i łagodzić podrażnienia.

Oliwka rzeczywiście nadaję się do masażu, ma do tego wygodną pompkę przy której mamy pewność, że oliwka nam nie ucieknie z butelki :) i ładny zapach. Może nie plami bielizny, ale po nocy ma się lekkie uczucie, że się lepimy. Żeby zużyć ją do końca postawiłam ją sobie na brodziku, żeby po każdym myciu 2-3 min wmasowywać ją po kąpieli na rozgrzaną wilgotną skórę. Gdy tak sobie pomęczyłam zbędne tłuszcze na ciele, wytarłam ją ręcznikiem, do sucha.Przy takim użyciu czułam się najbardziej komfortowo i wcale nie ucierpiała na tym moja skóra.
Zgodzę się, że nawilża skórę, lepiej po niej wygląda, niestety jak każdy produkt tego typu do zwalczania cellulitu, efekty są mikroskopijne.
Spotkałam się ze zdaniem, że nie każdy lubi do masażu oliwki ze względu na jej tłustość, ale myślę, że warto spróbować innej wersji niż zaprzestać na tradycyjnej wersji oliwki dla dzieci, zwłaszcza, że oliwka z Ziaji ma ciekawy zapach-cytrusowy i bardziej lejąca się konsystencję.
Niestety produkt nie jest wydajny, ale za to tani-za ok 15zł mamy 500ml produkty, który możemy wykorzystać na kilka sposobów ;)Pozdrawiam, Kaś


PS Teraz jest chyba nowa etykietka.

1 komentarz:

  1. Widziałam w jakiejś gazecie oliwkę w żelu Ziaja, szkoda,że nie była z taką pompką jak ta.Miałam kiedyś tą co prezentujesz:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za Twoją opinie :)