piątek, 2 marca 2012

plastry do depilacji Sensual z Joanna

Witajcie. Robiąc porządki w łazience wyciągnęłam prawie pusty kartonik od plastrów do depilacji z Joanny i stwierdziłam, że coś o nich napiszę ;)
Plastry kupiłam w SuperPharm za 7zł, mamy w nim 6 podwójnych plastrów z aloesem, którego wg producenta mają nowoczesną formułę. Do opakowania dostajemy także 10ml Oliwki łagodzącej podrażnienia.
Plastry używam co jakiś dłuższy czas(od paru lat)-jak mnie natchnie, ponieważ jestem zwolenniczką elektrycznego depilatora i maszynki do golenia, a plastrów używam głównie do depilacji bikini.
Niestety moje włoski na nogach są zbyt oporne na plastry i tam się marnują, więc starczają mi na parę razy.
Jak dla mnie ta formuła jest cały czas taka sama.


Z tego co się naoglądałam, wyczytałam i popytałam, to chyba najlepsza depilację uzyskamy woskiem, który sami nakładamy na ciepło. U mnie lepiej spisuje się depilator elektryczny, który zdecydowanie szybciej usuwa włoski i je rzeczywiście usuwa z cebulką. Plastry najczęściej okleją mi włoski i puszczają.
Nad czym ubolewam to, że takiego jednego kawałka plastra można użyć 2-3 razy i potem wosk mimo rozgrzewania nie klei się.
Co najbardziej lubię to tą oliwkę którą dodają, dzięki niej resztki wosku schodzą bez problemu, nie podrażnia suchej skóry.

Co myślicie o depilacji woskiem? Są jakieś lepsze plastry niż te?Pozdrawiam cieplutko, Kaś ;)

1 komentarz:

Dziękuje za Twoją opinie :)