środa, 14 marca 2012

Odżywka do paznokci z olejkiem z alg

W odzewie na szał z odżywkami do paznokci z Eveline, zdecydowałam się do końca wykorzystać dawno kupioną na promocji za 7 zł odżywkę do paznokci z olejkiem z alg z PALOMA.

Spotkałam się z negatywnymi opisami tej odżywki-ale jak już kupiłam to zużyje do końca :)

Odżywka ma nam uelastycznić i nawilżyć nasze paznokcie. Według producenta nadaje się jako baza pod lakier kolorowy, lub jako sam bezbarwny lakier.
Pojemność to 12 ml.


 Jakie są moje przeżycia z tym lakierem? Niestety podpiszę się pod opinie, że niestety po nałożeniu nasza płytka paznokciowa wygląda jak lekko żółta, a biała część paznokcia-tak jak by była brudna od spodu. Dlatego też ją odstawiłam na bok.

A co z uelastycznieniem i nawilżeniem paznokcia? Na to nie mogę narzekać, gdyby nie za ciekawa barwa lakieru która jest lekko zielonkawa jest ok. Paznokcie nie łamały mi się, a co najważniejsze wyhamowały rozdwajanie się paznokcia-niestety jeszcze nie znalazłam winowajcy odpowiedzialnego za ściąganie wierzchniej części paznokcia z kciuka.


Odżywki jako odżywki zaczęłam używać podobnie jak te z Eveline-codziennie jedna warstwa i 4 dnia zmywanko i na nowo. Trzecia warstwa lubiła sama odchodzić jak folia. Ten lakier też nie wytrzymał starcia z ozonowaną wodą na basenie.


Jako baza pod lakier bardzo dobrze się sprawdzał.

Tego produktu nie będę polecać głównie na fakt, że paznokieć nie wygląda zdrowo-powinien iść w biel.Pozdrawiam Ciepło, Kaś ;)


dwie warstwy
jedna warstwa

6 komentarzy:

 1. nie lubię jak paznokieć zabarwia się na żółto. Jestem wierna swojej odżywce z eveline :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ba,na wiosnę trzeba odswieżyć soczyste lakiery:-)bo kiedy jak nie teraz:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jednak ten kolor odżywki mnie zniechęcił;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałam jeszcze nigdzie tej odżywki z Palomy. Ale jak gdzieś zobaczę to nie kupię, bo nie lubię jak tego typu produkty barwią paznokcie na żółto.

  OdpowiedzUsuń
 5. a dobry ten krem AA, bo zamówiłam go sobie ostatnio?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a z Lirene masz nawilżająco-wzmacniający do cery naczynkowej? ja teraz go używam po skończeniu Pharmaceris :D i zapach ma bardzo ładny

   Usuń

Dziękuje za Twoją opinie :)