piątek, 13 kwietnia 2012

Dwufazowa Delia cosmetics


Wstrząśnij 1-2-3 i makijaż zmyty :) U mnie makijaż oka schodził szybko i bezproblemowo przy użyciu Dwufazowego płynu do demakijażu oczu i ust z Delia Dermosystem.

Na naklejce, która niestety już nie wygląda estetycznie, z powodu odklejania się producent napisał, że jest to bezzapachowy płyn zmywający kosmetyki wodoodporne, który zapobiega wysuszeniu wrażliwej skóry. Posiada silikonową bazę oczyszczającą, która ma zmywać wodoodporne makijaże nie powodując podrażnień w delikatnych okolicach oczu i ust. Doskonale oczyszcza nie pozostawiając wokół oczu i ust tłustej warstwy.
Wystarczy wstrząsnąć do jednolitej barwy i delikatnie przetrzeć nasączonym wacikiem miejsca do oczyszczenia.

To była krótka teoria, zatem jak idzie z praktyką?

Kosmetyk nie posiada chemicznego zapachu, zmywa wodoodporny tusz do rzęs i eyeliner, bez problemu,, tym bardziej cały makijaż oka-ja przykładam na pół minutki nasączony wacik, a potem resztki tuszu na rzęsach delikatnie ściągam wacikiem w dół, przetrę drugą stroną całe oko by usunąć brokat i makijaż zmyty :)
Bardzo ładnie ściąga z ust szminki, matowe błyszczyki.
Zostawia tłustą warstwę-nie da się ukryć, że tak, bo nawet paluchy mam tłuste co potem widzę na laptopie. Mnie ta tłusta warstwa nie przeszkadza, mam suchą skórę i dzięki temu nie szczypie mnie nić i nie podrażnia przez pocieranie wacikiem. Przeczytałam wiele opinii, że posiadaczką tego płynu przeszkadza tłusta warstwa jaką zostawia, ale po paru minutach ten efekt znika. Ja zmywając makijaż tym płynem, później buzię myje płynem do mycia twarzy i problemu nie ma :) Wystarczy napewno przetrzeć twarz tonikiem.

Nie podrażnia, mimo, że wlałam sobie go trochę do oka to nie miałam zamglonego oka, ani też nie szczypało, trochę miałam uczucie, że coś oku nie pasuje ale to tylko przez moment, najważniejsze, że nie piekło :)

Produktu mamy 210 ml za 6zł. Buteleczka jest identyczna co opakowania zmywacza do paznokci z Biedronki, tyle że o 10ml większe.

Bardzo szybko się rozwarstwiał co trochę utrudnia zmywanie makijażu, polecam przelanie go do pojemniczka z pompką-mnie to bardzo ułatwiło używanie tego płynu, a przy tym przypadkiem mi się nie wylał :)

Zdecydowanie spodobały mi się płyny dwufazowe niż mleczka do demakijażu.

Jakie polecacie płyny do demakijażu?
Pozdrawiam Was, Kaś ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za Twoją opinie :)